دریافت زمانبندی مشاوره رایگان

با توجه به اینکه اعضای جدیدی به جمع اعضای سایت اضافه شده اند، از این رو مجدداً برنامه زمانبندی مشاوره تلفنی اساتید را از طریق ارسال ایمیل خبرنامه، به اطلاع دوستان تازه عضو شده می رسانیم.

 

---------------------------------

 

اعلان سوم

 

اعضا محترم سایت  MBAteachers

همانطور که وعده کرده بودیم, از این هفته, در راستای ارائه خدمات آموزشی – مشاوره ای متمایز  برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی و MBA   خدمات مشاوره تلفنی رایگان توسط اساتید برجسته دوره های آمادگی کنکور این رشته ارائه می نماییم.

در این طرح, چند تن از اساتید همکار سایت در ساعات معینی از هفته آماده ارائه مشاوره به شما می باشند. خواهشمند است فقط در زمان های ذکر شده نماس برقرار نمایید.

هر استاد در زمینه درس خود (نحوه مطالعه, مشکلات فرا رو, سطح و کیفیت سوالات کنکور, سوالات اساسی درس و ... ) پاسخگوی سوالات و آماده ارائه مشاوره می باشد. لطفا جهت استمرار این طرح, از پرداختن به مسائل و سوالات دیگر و غیرمرتبط خودداری کنید.

برای دریافت فایل زمانبندی مشاوره به ایمیل ارسال شده و موجود صندوق ایمیلهای خود مراجعه کنید. در صورتیکه در Mailbox شما ایمیلی از ما نبود, Bulk یا همان Spam خود را بررسی نمایید. و همچنین برای اینکه میل های ارسالی از ما مستقیما به صندوق نامه های شما ارسال شود, ایمیل فرستنده را در دفترچه ایمیل های خود ثبت و ذخیره کنید.

+ گروه مدرسان طرح نو ; ٥:٠۱ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/٩/۸
    پيام هاي ديگران ()