معرفی خدمات گروه -1

پس از  بیش از یک سال  فعالیت سایت MBAteachers (گروه مدرسان طرح نو)، تصمیم گرفتیم تا با توجه به درخواست های مخاطبان و مراجعه کنندگان سایت، خدمات خود را مدون کرده و گسترش دهیم، تا هر یک از داوطلبان گرامی به فراخور وضعیت و نیاز خود از مطالب و امکانات آموزشی-مشاوره ای سایت بهره مند شوند.

در گام  اول، به معرفی بسته خدمات رایگان آموزشی – مشاوره ای سایت MBAteachers می پردازیم:

 1- ارائه اخبار کنکور، سازمان سنجش، موسسات آموزشی، تازه های کتاب و ...

2- ارائه مطالب آموزشی - چکیده یا گزیده مباحث آموزشی اساتید همکار سایت، که با توجه به نیاز اعضا و درخواست اعضای سایت و نیز تشخیص و صلاحدید استاد مربوطه انتخاب می شود.

3- ارائه نمونه سوالات با پاسخ – نمونه سوالات در هر درس همراه با پاسخ  ارائه خواهد شد. بخشی از نمونه سوالات صرفاً برای اعضای سایت قابل دسترس خواهد بود.

4- معرفی منابع آموزشی ( کتاب و جزوه) مناسب

5- پاسخ به سوالات مراجعه کنندگان در قسمت نظرات هر پست ارسالی.

6- ارائه خدمات مشاوره تلفنی:

هر یک از اساتید همکار سایت، هر هفته، در ساعات از پیش مشخص شده، پاسخگوی سوالات و ارائه مشاوره به داوطلبان گرامی در درس خاص خود خواهند بود.

همچنین مدیر گروه، هر هفته در ساعات مشخص از پیش اعلام شده پاسخگوی سوالات داوطلبان درباره کنکور و رشته مدیریت اجرایی- MBA خواهد بود.

استفاده از این خدمات (مشاوره تلفنی) مخصوص اعضای سایت خواهد بود.

7- بررسی و تحلیل و بازبینی برگزیده سوالات کنکور در هر درس توسط استاد مربوطه

 

*** یادآور می شود که عضویت در سایت کاملاً رایگان است و فقط کافیست در قسمت مربوط به عضویت در خبرنامه سایت که در نوار کناری(سمت راست) سایت قرار گرفته، نام و نام خانوادگی و ایمیل خود را درج و ثبت نمایید.

اعضای سایت از مزایای ویژه ای برخوردار خواهند بود که در آینده درباره این مزایا بیشتر خواهیم گفت.

به زودی خدمات دیگر گروه طرح نو  را معرفی و ارائه خواهیم نمود.

  از همه اعضا و مراجعه کنندگان محترم سایت درخواست می­کنیم با ارائه نظرات، پیشنهادها، اخبار و مطالب آموزشی و... ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری نمایند.

 

با آرزوی موفقیت

 

+ گروه مدرسان طرح نو ; ٦:٥۱ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/٥/۱٦
    پيام هاي ديگران ()