اخباری درباره آزمون ارشد دانشگاه آزاد

آزمون ارشد دانشگاه آزاد از‏‏23 اردیبهشت برگزار می‌شود
کارت ورود به جلسه از20اردیبهشت توزیع می‌شود
معدل درقبولی داوطلبان تاثیرندارد

 

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اشاره به افزایش 20 درصدی تعداد رشته محل‌های آزمون کارشناسی ارشد از افزایش ظرفیت پذیرش داوطلبان آزمون به همین میزان خبر داد و افزود: معدل در آزمون دوره‌های تحصیلات تکمیلی تاثیر ندارد.

مهندس محمدرضا مهرادفر در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد آزاد با رقابت 450 هزار داوطلب طی روزهای 23 تا 25 اردیبهشت ماه در تهران و 121 واحد دانشگاهی، گفت: کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد طی روزهای 20 تا 22 اردیبهشت ماه 89 از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.com توزیع می‌شود.

وی به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در 277 کد رشته اشاره کرد و گفت: رشته‌های‌ حسابداری، حقوق جزا، حقوق خصوصی و مدیریت اجرایی دارای بیشترین متقاضی هستند.

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد در مورد نحوه اجرای برگزاری آزمون کارشناسی ارشد، تصریح کرد: آزمون کارشناسی ارشد همانند سال گذشته به صورت تستی چهار گزینه‌ای و در تعداد معدودی از رشته‌ها به صورت تشریحی برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه معدل و سوابق تحصیلی در پذیرش آزمون دوره‌های تحصیلات تکمیلی تاثیر ندارد، با اشاره به امنیت آزمون، خاطر نشان کرد: کنترل‌های لازم از بدو ثبت نام یک آزمون تا پایان نتایج آن صورت گرفته است.

مهراد فر در خاتمه از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد در نیمه اول شهریور ماه 89 خبر داد.

+ گروه مدرسان طرح نو ; ٦:۳۱ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/٢/٩
    پيام هاي ديگران ()