خدمات سایت- مشاوره تلفنی

وعده کرده بودیم که در راستای ارائه خدمات آموزشی برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی و MBA و باتوجه به درخواست اعضاء محترم سایت، خدمات مشاوره تلفنی ارائه نماییم.

و حالا به اطلاع داوطلبانی که عضو سایت شده اند می رسانیم که به امید خدا از اول شهریور ماه سرویس مشاوره تلفنی فعال خواهد شد. در این طرح, چند تن از اساتید همکار سایت در ساعات معینی از هفته آماده ارائه مشاوره به شما می باشند. 

جزئیات چگونگی استفاده از این خدمات در روزهای 30 و 31 مرداد طی دو ایمیل به اعضای سایت(کسانی که عضو خبرنامه شده اند) ارسال خواهد شد.

--------------------------------------------------

*** مجدداً یادآور می شود که عضویت در سایت کاملاً رایگان است و فقط کافیست در قسمت مربوط به عضویت در خبرنامه سایت که در نوار کناری(سمت راست) سایت قرار گرفته، نام و نام خانوادگی و ایمیل خود را درج و ثبت نمایید.

 

+ گروه مدرسان طرح نو ; ٦:٤٧ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/٥/٢٦
    پيام هاي ديگران ()   

معرفی خدمات گروه -1

پس از  بیش از یک سال  فعالیت سایت MBAteachers (گروه مدرسان طرح نو)، تصمیم گرفتیم تا با توجه به درخواست های مخاطبان و مراجعه کنندگان سایت، خدمات خود را مدون کرده و گسترش دهیم، تا هر یک از داوطلبان گرامی به فراخور وضعیت و نیاز خود از مطالب و امکانات آموزشی-مشاوره ای سایت بهره مند شوند.

در گام  اول، به معرفی بسته خدمات رایگان آموزشی – مشاوره ای سایت MBAteachers می پردازیم:

 1- ارائه اخبار کنکور، سازمان سنجش، موسسات آموزشی، تازه های کتاب و ...

2- ارائه مطالب آموزشی - چکیده یا گزیده مباحث آموزشی اساتید همکار سایت، که با توجه به نیاز اعضا و درخواست اعضای سایت و نیز تشخیص و صلاحدید استاد مربوطه انتخاب می شود.

3- ارائه نمونه سوالات با پاسخ – نمونه سوالات در هر درس همراه با پاسخ  ارائه خواهد شد. بخشی از نمونه سوالات صرفاً برای اعضای سایت قابل دسترس خواهد بود.

4- معرفی منابع آموزشی ( کتاب و جزوه) مناسب

5- پاسخ به سوالات مراجعه کنندگان در قسمت نظرات هر پست ارسالی.

6- ارائه خدمات مشاوره تلفنی:

هر یک از اساتید همکار سایت، هر هفته، در ساعات از پیش مشخص شده، پاسخگوی سوالات و ارائه مشاوره به داوطلبان گرامی در درس خاص خود خواهند بود.

همچنین مدیر گروه، هر هفته در ساعات مشخص از پیش اعلام شده پاسخگوی سوالات داوطلبان درباره کنکور و رشته مدیریت اجرایی- MBA خواهد بود.

استفاده از این خدمات (مشاوره تلفنی) مخصوص اعضای سایت خواهد بود.

7- بررسی و تحلیل و بازبینی برگزیده سوالات کنکور در هر درس توسط استاد مربوطه

 

*** یادآور می شود که عضویت در سایت کاملاً رایگان است و فقط کافیست در قسمت مربوط به عضویت در خبرنامه سایت که در نوار کناری(سمت راست) سایت قرار گرفته، نام و نام خانوادگی و ایمیل خود را درج و ثبت نمایید.

اعضای سایت از مزایای ویژه ای برخوردار خواهند بود که در آینده درباره این مزایا بیشتر خواهیم گفت.

به زودی خدمات دیگر گروه طرح نو  را معرفی و ارائه خواهیم نمود.

  از همه اعضا و مراجعه کنندگان محترم سایت درخواست می­کنیم با ارائه نظرات، پیشنهادها، اخبار و مطالب آموزشی و... ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری نمایند.

 

با آرزوی موفقیت

 

+ گروه مدرسان طرح نو ; ٦:٥۱ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/٥/۱٦
    پيام هاي ديگران ()