خدمات آموزشی-مشاوره

بنا به درخواست های مکرر بازدیدکنندگان سایت و داوطلبان گرامی مبنی بر ارائه خدمات مشاوره-آموزشی توسط سایت مدرسان طرح نو، به اطلاع می رساند که به یاری پروردگار، تدوین بستهء خدماتی نوین و متفاوت سایت MBAteachers ، به زودی به پایان رسیده و در اختیار داوطلبان کنکور سایت قرار خواهد گرفت.
روزهای آینده، بیشتر در این مورد خواهیم نوشت.

منتظر پیشنهادات خوب شما هستیم.
گروه MBAteachers

+ گروه مدرسان طرح نو ; ۱٠:۱٤ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٩/۳/۳٠
    پيام هاي ديگران ()   

کلاسهای خصوصی و نیمه­خصوصی

برگزاری کلاسهای خصوصی و نیمه­خصوصی آمادگی آزمون کارشناسی ارشد

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی و MBA که امکان حضور در کلاسهای عمومی را ندارند و یا یا می­خواهند به طور تخصصی روی یک یا چند درس کار کنند می­توانند به صورت فردی یا گروهی برای برگزاری کلاس درخواست نمایند.

گروه مدرسان طرح نو، فضای آموزشی و سایر امکانات لازم برای برگزاری این کلاسها را دارد.

+ گروه مدرسان طرح نو ; ٤:٠٢ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/۳/٢۳
    پيام هاي ديگران ()   

احتمال دومرحله ای شدن آزمون ارشد

برگزاری آزمون ارشد به صورت دو مرحله‌ای درحال بررسی و ارزیابی است

دکترحسین نادری‌منش،معاون آموزشی وزیر‌علوم، در گفت‌وگو با ایسنا اظهار داشت: درمقطع کارشناسی ارشد بحث این است که نوع امتحان را دو مرحله‌ای کنیم و در واقع یک امتحان برگزار شود و بیش از ظرفیت به دانشگاه‌ها اعلام شود تا دانشگاه‌ها پس از بررسی و مصاحبه پذیرش دانشجو داشته باشند.
وی درادامه با بیان‌اینکه با دو مرحله‌ای شدن آزمون کارشناسی ارشد دانشگاهها نیز حق انتخاب در چهارچوب بهترین‌ها را خواهند داشت، گفت: درحال حاضر دربرخی رشته‌های خاص مقطع کارشناسی ارشد آزمون به صورت دو مرحله‌ای است، بدین نحو که بیش از دو یا سه برابر ظرفیت به دانشگاه‌ها معرفی و پس از انجام مصاحبه پذیرش انجام می‌شود.

معاون آموزشی وزیر‌علوم با اشاره به مشکل برگزاری آزمون کارشناسی ارشد به صورت دو مرحله‌ای، گفت: برگزاری آزمون به شیوه ذکرشده نیازمند زمان مناسب و بیشتر است.
وی در ادامه اظهارکرد: برگزاری آزمون ارشد به صورت دو مرحله‌ای درحال بررسی و ارزیابی است و با لحاظ بحث آمایش سرزمین این موضوع به بهترین شیوه اجرایی می‌شود.
نادری‌منش عنوان کرد: با لحاظ تغییرات مدنظر در آزمون کارشناسی ارشد، آزمون می‌تواند به صورت دو یا سه بار در سال برگزار شود

 

+ گروه مدرسان طرح نو ; ٩:۱۸ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٩/۳/۱۸
    پيام هاي ديگران ()   

درباره آزمون دانشگاه آزاد

دوستان عزیز،

در تکمیل توضیحاتی که در پست قبلی در خصوص آزمون مدیریت اجرایی دانشگاه آزاد دادم، باید اضافه کنم که امسال، آزمون حوزه­های امتحانی مختلف دانشگاه آزاد با هم متفاوت بوده است. البته این امر در مورد آزمون GMAT فعلاً مسجل شده و در رابطه با سایر دروس هم احتمالاً به همین صورت بوده است. هنوز انگیزه مسئولین دانشگاه آزاد از این کار مشخص نشده است.

ضمناً بحث

+ گروه مدرسان طرح نو ; ٥:٠٤ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/۳/٩
    پيام هاي ديگران ()   

تحلیل آزمون GMAT دانشگاه آزاد

 

خوشبختانه سبک کلی آزمون GMAT امسال همان چیزی بود که در کلاس اشاره شده بود. در واقع باز هم مثل چند سال اخیر، آزمون امسال نیز محدود به سوالات حل مساله بود. با این تفاوت که به جای 20 سوال تنها 18 سوال طرح شده بود و ظاهراً از مبحث حساب و دیفرانسیل(دامنه و برد تابع، حد و پیوستگی، مشتق و انتگرال و...) سوالی نیامده بود. فکر می­کنم دانشجویان کلاس از این آزمون خیلی راضی بودند و طبق تماسهائی که برخی از دانشجویان با من داشتند، احساس رضایت بالایی داشتند.

خوشبختانه چند سوال تکراری داشتیم که در جزوه کلاسی  GMATآمده بود و دوستانی که جزوه را مطالعه کرده بودند، حداکثر استفاده را بردند. باقی سوالات هم مشابه مسایل دیگر جزوه بودند.

عجایب آزمون دانشگاه آزاد

باز هم مثل سالهای گذشته، در دفترچه آزمون اشتباهات متعدد به چشم می­خورد. از قبیل، تکرارشدن یک سوال در آزمون، کم بودن تعداد سوالات، بی ربط بودن سوال به درس مورد نظر و...

از اتفاقات بسیار عجیب امسال این بود که آزمون GMAT در برخی مراکز (مثلاً اردبیل)  متفاوت از آزمون تهران بود. این تفاوت بسیار قابل توجه بود. مثلاً در حالیکه آزمون استان تهران 100% از نوع حل مساله بود، 75% سوالات آزمون اردبیل (معادل 15 سوال) از نوع استدلال منطقی و تصحیح جملات بوده است. البته برخی از این سوالات به قدری آسان بوده که طرح آن در آزمون ورودی کارشناسی ارشد سوال­برانگیز بوده است.

جالب آن است که در رشته مدیریت شهری نیز که سوالات GMAT آن با سوالات آزمون مدیریت اجرایی در سالهای پیش یکی بود، امسال 100% متفاوت بوده و ظاهراً سوالات بخش GMAT هیچ ربطی به عنوان آن نداشته و کلاً سوالات مربوط به نظریه های مدیریت بوده است.

خلاصه خدا می­داند امسال در آزمون دانشگاه آزاد چه گذشته است. من از همه دوستانی که در این آزمون شرکت کردند،  خواهش می­کنم نظرات و اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهند.

محمد وکیلی

+ گروه مدرسان طرح نو ; ٩:۱٦ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/۳/٢
    پيام هاي ديگران ()